Xiaomi Güncelleme Nasıl Yapılır (Güncellenir)

xiaomi

Xiaomi marka telefonların neredeyse tamamı tarafından kullanılan işletim sistemi olan Android kullanılan Xiaomi modellerinin (Xiaomi redmi, Xiaomi mi serisi, Xiaomi black shark vb.) telefon yazılım güncellemesi nasıl yapılır aşağıda bununla ilgili ayrıntılı ve teknik açıklamalar yer almaktadır.

XIAOMI NASIL GÜNCELLENİR? – XIAOMI GÜNCELLEME YAPMA

Aşağıda yer alan yönerge Xiaomi Mi 8, xiaomi mi 6, xiaomi mi, xiaomi mi a1, xiaomi mi band 2, xiaomi mi mix 2 telefonlar için geçerli olmaktadır.

Telefonunuzu şarja takın ve Wi-Fi ile internete bağlanın.
Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme’ye dokunun.
İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. xiaomi’nin güncelleme için daha fazla alana ihtiyaç duyduğunu belirten ve bazı uygulamaları geçici olarak kaldırmanızı isteyen bir ileti görüntülenirse Sürdür’e veya Vazgeç’e dokunun. xiaomi kaldırdığı uygulamaları daha sonra yeniden yükler. Vazgeç’e dokunursanız bir sonraki aşamada ne yapmanız gerektiğini öğrenin.
Yükle’ye dokunun.
İstenirse parolanızı girin.  (xiaomi güncelleme doğrulanıyor uyarısı alabilirsiniz.)

Samsung son güncelleme yapma şu şekildedir. xiaomi güncelleme yapmıyor sorunu ile karşılaşırsanız, Aygıtınızda yeterli saklama alanının olmaması, Güncellemenin indirilmesinin uzun sürmesi veya Güncelleme sunucusuna erişilememesi durumları söz konusu olabilir. Bu üç durumu tek tek deneyin.

Xiaomi  güncelleme kaç saat sürer?
xiaomi güncelleme ne kadar sürer sorusunun net bir cevabı yoktur. Bu internet hızınıza ve telefonunuzun sistem kullanım durumuna göre değişmekle beraber güncelleme paketinin büyüklüğüne de bağlı olarak değişmektedir.

*** xiaomi yazılım güncelleme hatası hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>