Vodafone Kontör Transfer Nasıl Yapılır – TL Nasıl Gönderilir

vodafone

Vodafone kullanıcıları arasında birbirine TL yollama, yani düz ağızdaki tabiriyle kontör yollama ve transfer işlemleri ile ilgili Vodafone TL transferi hakkında bilgiler aşağıda yer alıyor.

VODAFONE TL TRANSFERİ NASIL YAPILIYOR?

Vodafone kontör transfer servisi ile faturasız hat kullanıcıları arasında birbirine Vodafone TL yollama yapabileceği gibi faturalı Vodafone hatlardan faturasız hatlara TL transferi ve TL yüklemesi (kontör yüklemesi – kontör transferi) yapılabilmektedir. Vodafone kontör göndermek için yapmanız gerekenler:
SMS ile TL yollama – TL transferi Vodafone için mümkün değil. diğer gsm operatörlerinde olduğu gibi Vodafone’da böyle bir hizmet bulunmamakta. Ancak telefonla 7038′i aramanız gerekiyor. Eğer hattınızın açılması üzerinden 3 ay geçmemişse, Vodafone lira transferi yapamazsınız. Ancak 3 aylık sürenin dolmasını beklemek zorundasınız. Yaptığınız her lira yollama için hattınızdan 0,4 TL düşülür. 1 TL’den az ve 20 TL’den fazla Vodafone lira gönderme yapamazsınız.
Aynı şekilde Vodafone TL isteme de yapabilirsiniz. Vodafone kontör istemede 5 TL ve üzeri yapılan gönderimlerde, hattın kullanım süresi uzar. Ancak transfer edilen liralar, transfer eden hatta veya başka hatlara yeniden gönderilemez. Transfer edilen TL, 6 ay içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan liralar silinir.

Vodafone TL isteme transferi internet üzerinden de yapılabilmektedir. SMS ile yapılamamaktadır. Ya telefonla arayarak ya da internet üzerinden yapabilirsiniz.

*** Vodafone TL transferi mesajla nasıl hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>