Turkcell Kontör İsteme Nasıl Yapılır – TL Talebi

turkcell

Acil durumlarda, herhangi bir anda hattınızda bakiye bitmesi durumunda Turkcell TL isteme talebi ile bir başka aboneden Turkcell lira transferi isteme yapabilirsiniz. Aşağıda bununla ilgili açıklamalar yer alıyor.

TURKCELL LİRA İSTEME TALEBİ NASIL YAPILIR

Hattınızda para yani kontör kalmadığı zaman bir başka Turkcell faturasız hat ya da Turkcell faturalı hattan tl isteme yapabilirsiniz. Maksimum 30 tl olarak gönderilebilecek olan tl transferi için *115* yazdıktan sonra lira isteyeceğiniz kişinin telefon numarasını ve istediğiniz tl miktarını yıldız ve kare tuşları ile yazarak gönderiniz. Örneğin 5 lira talep edecekseniz; *115*53200000000*5# şeklinde telefonunuza tuşlayıp, arama yapmanız (talep göndermeniz) yeterli olacaktır.

Hazır kart tl isteme için sizden ücret alınmaz. Ancak istediğiniz kontör miktarına göre, size tl transferi yapacak kişinin hesabından 1 tl ya da 2 tl isteme ücreti düşülür. TL talebi hem faturalı hatlardan hem de faturasız hatlardan yapılabilir. Faturalı Turkcell kullanıcıları yaptıkları transferleri ve transfer ücretlerini bir sonraki dönem faturasında ödemek durumundadırlar.

*** Turkcell talepte bulunma mesajla nasıl hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>