Avea Kontör Transfer Nasıl Yapılır – TL Nasıl Gönderilir

avea tl

Avea kullanıcıları arasında birbirine TL yollama, yani düz ağızdaki tabiriyle kontör yollama ve transfer işlemleri ile ilgili Avea TL transferi hakkında bilgiler aşağıda yer alıyor.

AVEA TL TRANSFERİ NASIL YAPILIYOR?

Avea kontör transfer servisi ile faturasız hat kullanıcıları arasında birbirine Avea TL yollama yapabileceği gibi faturalı Avea hatlardan faturasız hatlara TL transferi ve TL yüklemesi (kontör yüklemesi – kontör transferi) yapılabilmektedir. Avea kontör göndermek için yapmanız gerekenler:

SMS ile TL yollama – TL transferi Avea için gönderilecek numara, gönderilecek tl miktarı arada boşluk bırakılıp yazdıldıktan sonra 92 35′e gönderilir. Ayrıca 9235 tl transfer hattını arayarak da lira gönderebilirsiniz. Bununla beraber Avea lira transferi ücreti vardır, ücretsiz değildir. 1 TL’den az ve 20 TL’den fazla Avea lira gönderme yapamazsınız.
Aynı şekilde Avea TL isteme de yapabilirsiniz. Avea kontör istemede 5 TL ve üzeri yapılan gönderimlerde, hattın kullanım süresi uzar.

Avea  TL isteme transferi internet üzerinden de yapılabilmektedir. SMS ile de yapılabilmekte. Ya da telefonla arayarak ya da internet üzerinden yapabilirsiniz.

*** Avea  TL transferi mesajla nasıl hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>