Avea Futbol Bilgi Mesajı Servisi ve Kodu

avea futbol

Avea Futbol Ekstra paketi ; Avea’nin futbol bilgi servisidir. Avea Futbol Ekstra servisi ile ; maçlardan gol videolari’ni, canli maç görüntüleri’ni, anlik maç skorlari’ni, futbol takimi bilgileri’ni, futbol takimi albümü’nü, futbol maçlarindan sesler ve tezahüratlari, futbol takiminin duvar kagitlari (wallpaper)’ini, futbol takimi melodileri’ne ve daha futbolla ilgili birçok içerigi kullanabilirsiniz.

AVEA FUTBOL BİLGİ SERVİSİ

Avea Futbol Ekstra paketi ; Avea’nin futbol bilgi servisidir. Avea Futbol Ekstra servisi ile ; maçlardan gol videolari’ni, canli maç görüntüleri’ni, anlik maç skorlari’ni, futbol takimi bilgileri’ni, futbol takimi albümü’nü, futbol maçlarindan sesler ve tezahüratlari, futbol takiminin duvar kagitlari (wallpaper)’ini, futbol takimi melodileri’ne ve daha futbolla ilgili birçok içerigi kullanabilirsiniz. Daha ayrintili, güncel bilgi ve ücretlendirme için Avea resmi sitesi’ni yada Avea müsteri hizmetleri 444 0 500′ü arayabilirsiniz. Buna ek olarak AVea’nın maş skorları ve canlı maç yayınları hücre kanalı da bulunmaktadır. Bunun için Avea futbol servisi kodu gerekmektedir.

*** Avea futbol hücre yayını kodu hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>