Vodafone Oyun Paketi Satın Alma ve İptal Etme

oyun

Vodafone Live Oyun Servisi ; Vodafone’un cep telefonunuzdan oyun oynayabilmenize imkan saglayan servisidir. Vodafone Oyun Servisi ile ; yaris oyunlari, spor oyunlari, futbol oyunlari, bowling oyunlari, basketbol oyunlari, golf oyunlari, aksiyon oyunlari ve dövüs oyunlari’nin en çesitlisini oynayabilecek hosça vakit geçirebileceksiniz.

VODAFONE OYUN İPTAL ETME

Vodafone Live Oyun Servisi ; Vodafone’un cep telefonunuzdan oyun oynayabilmenize imkan saglayan servisidir. Vodafone Oyun Servisi ile ; yaris oyunlari, spor oyunlari, futbol oyunlari, bowling oyunlari, basketbol oyunlari, golf oyunlari, aksiyon oyunlari ve dövüs oyunlari’nin en çesitlisini oynayabilecek hosça vakit geçirebileceksiniz. Ayrica Vodafone Oyun servisi ile spor dallarindan haberler ve bilgiler de alabileceksiniz. Maçlardan son spor skorlari, Formula 1 haberleri, oyun dünyasindan son haberler, futbol haberleri ve basketbol haberleri’ne de bu servis sayesinde ulasabilirsiniz. Bu servis hakkinda daha güncel ve daha ayrintili bilgi ve ücretlendirme hakkinda almak için Vodafone Müsteri Hizmetleri 444 0 542′yi arayabilirsiniz.

*** Vodafone oyun abonelik iptali hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>