Turkcell Kampüscell Kampanyaları ve Avantajları

Turkcell Kampüscell tarifeleri ile üniversite öğrencisi tarife ve avantajları ile ilgili bir kampanya örneğini de içeren Turkcell üniversiteli kampanyaları aşağıda yer alıyor.

TURKCELL KAMPÜSCELL AVANTAJLARI

Turkcell Bizbize Kampüs ya da diger adiyla Kampuscell tarifesindeki abonelerine gönderilen mesajda su ifadelere yer verildi ; ”Kampusluye bu ay Mms bedava! Çaktigin resimleri, videolari 30 Eylül’e kadar tüm Turkcell’li arkadaslarinla bedava paylas. Ayar için Mms yazip ücretsiz 2222′ye yolla!” Turkcell’den Kampuscellilere gönderilen mesaj bu sekilde. Bu konu hakkinda daha fazla bilgiyi Turkcell Müsteri Hizmetleri’den alabilir yada herhangi bir Turkcell abone merkezi’ne giderek danisabilirsiniz.

*** Turkcell kampüscell üye olma hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Turkcell Kampüscell Kampanyaları ve Avantajları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>