Bluestacks Nasıl Kullanılıyor? APP Player Kullanımı

bluestacks

Laptoptan, dizüstü bilgisayardan, masaüstü bilgisayardan Android uygulamalarını çalıştırmak ve akıllı telefondan yapmak istediklerinizi PC’den yapmak isteyenler için hazırlanan bilgisayar için Bluestacks APP player nasıl kullanılır bununla ilgili bilgiler ve bluestacks şikayetleri hakkında çözümler aşağıda yer almaktadır.

BLUESTACKS NEDİR?

Laptoptan, dizüstü bilgisayardan, masaüstü bilgisayardan Android uygulamalarını çalıştırmak ve akıllı telefondan yapmak istediklerinizi PC’den yapmak isteyenler için hazırlanmış bilgisayar programıdır. Bu program ile Android uyumlu tüm uygulamaları, APK player ve APP player uygulamalarını bilgisayarınızdan çalıştırabilirsiniz. Ayrıca Bluestacks Whatsapp uygulamasını da bilgisayarınızdan çalıştırabilirsiniz.

Bluestacks açılmıyor ve yüklenmiyor sorunları: Bu uygulama hantal bir yapıdadır. Geç açılmakta ve bilgisayarınızın özellikleri iyi değilse, bilgisayarınızı ağırlaştırmakta kısaca kasmaktadır. Bu yüzden Bluestacks’ın açılması zaman almakta ayrıca yüklenmesi download edilmesi de zaman almaktadır.

*** Ücretsiz Bluestacks indir linki hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>