Turkcell Platinum Havaş Ücretsiz Avantajları

http://a5.mzstatic.com/us/r30/Purple4/v4/a0/46/6c/a0466ca7-0e02-8e55-6519-4ca77c9c927c/screen568x568.jpeg
Havaalanı yer ulaşımı hizmeti veren, kent merkezleri ile şehirdışındaki konumlarda bulunan havalimanı ve havaalanlarına yolcu taşımacılığı yapan Havaş havaalanı seferleri, Turkcell kullanıcılarının ücretsiz yararlanması için Turkcell – Havaş kampanyası ayrıntıları aşağıda yer alıyor.
HAVAŞ TURKCELL BEDAVA KAMPANYASI
Yurtiçi ve yurtdışı hatlarında uçacak yolcular için geçerli olan, Turkcell Gold Havaş ve Turkcell Platinum Havaş bedava kampanyası, Havaş’ın hizmet verdiği İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Muğla Bodrum Havalimanı, Muğla Dalaman Havalimanı, Antalya Gazipaşa Havalimanı, Samsun Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı, Konya Havalimanı ve Gaziantep Havalimanları için geçerli. Ankara Esenboğa Havalimanı ve Malatya Erhaç Havalimanı Havaş Turkcell Platinum kampanyasına dahil olmamakla birlikte, İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanlarında Havaş’ın faaliyeti bulunmayıp, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Havataş tarafından ulaşım sağlandığından İstanbul’da da geçersiz.
TURKCELL ÜCRETSİZ HAVAALANI TRANSFER KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?
Iphone kullanıcıları için aşağıdaki linkten Apple Appstore’a gidip, Turkcell tarafından yayınlanmış orijinal Platinum uygulamasını download ederek, Iphone üzerinden gerekli işlemlerle şifrelerini alıp, bedava havaalanı transfer kampanyasından yararlanabilirler. Uygulama sadece IOS işletim sistemleri (Iphone ve Ipad mobil cihazları) için geçerlidir.

HAVAŞ ÜCRETSİZ TURKCELL IPHONE UYGULAMA  İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ. Link Apple’ın orijinal uygulama sitesi olan Appstore’a gider.

*** Turkcell ücretsiz havaalanı servisi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>