Windows Phone Arkadaşlık ve Arkadaş Bulma Uygulamaları

windows phone

HTC ve Nokia başta olmak üzere Microsoft’un mobil işletim sistemi olan Windows Phone ile çalışan tüm akıllı telefonlar ve cep telefonları tarafından kullanılabilecek olan arkadaşlık uygulaması ve arkadaş bulma programı hakkında bilgiler ve bu uygulamanın kullanımı ile ilgili detaylar hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

WINDOWS PHONE ARKADAŞLIK UYGULAMASI

Nokia’nın Microsoft tarafından satın alınması ile birlikte bu marka telefonlar da HTC gibi Microsoft işletim sistemi olan Windows Phone’a geçiş yaptı. Windows Phone işletim sistemi kullanan telefonlar için arkadaşlık ve arkadaş arama – bulma uygulamaları sayısı fazla değil. Bu yüzden aşağıda linki verdiğimiz site bu işletim sistemine sahip telefon sahiplerini epeyce mutlu edecek gibi gözüküyor.

Her şeyden önce şunu belirtmekte yarar var ki, bu site tam olarak bir uygulama ya da program sayılmaz. Zira herhangi bir uygulama indirme veya program download etrmenize gerek kalmıyor. Bir şey indirmediğiniz için de hem telefonunuzun internet kotasında azalma olmuyor hem program telefonunuzda gereksiz yer kaplamıyor hem de giriş-çıkış için daha kolay bir sistematik elde etmiş oluyorsunuz. Windows Phone arkadaş bulma uygulaması ve programı ile kendi semtinizden, ilçenizden yaşadığınız şehirden ve hatta yurtdışından kız arkadaş, erkek arkadaş edinebilir çeşitli dostluklar kurabilir onlarla arkadaş olarak görüşebilirsiniz. Aşağıda bu uygulamaya giriş linki yer almaktadır.

WINDOWS PHONE İÇİN ARKADAŞLIK UYGULAMASINI KULLANMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

*** Windows Phone arkadaşlık siteleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>